دانلود سالنمای ۱۴۰۱ (تقویم کاربردی سال ۱۴۰۱)

دسته‌بندی: newsblog

* برای دریافت لینک دانلود، صفحهٔ اینستاگرام ما رو دنبال کنید و از طریق دایرکت، اقدام به دریافت سالنما کنید.

راهنمای چاپ

* فایل سالنمای ۱۴۰۱ در سایزهای مختلف طراحی شده است تا بسته به نیازتان از نسخهٔ دلخواه استفاده نمایید. برای چاپ می‌توانید با دستگاه پلاتر (در دفاتر فنی و چاپخانه‌ها) این کار را انجام دهید. * همین فایل را می‌توانید برای استفادهٔ تیمی در ابعاد بزرگ‌تر (بدون افت کیفیت) یا در ابعاد کوچک‌تر (مثلاً سایز A3 برای استفاده روی میز) چاپ نمایید. چاپ در ابعاد کوچک‌تر از A3 باعث می‌شود نوشته‌ها بیش از اندازه ریز شوند و خوانایی خود را تا حدی از درست بدهند.

دربارهٔ این سالنما

حدود یک سال پیش سالنمای ۱۴۰۰ را منتشر کردیم و بازهم مانند سال قبل از آن، یعنی سالنمای سال ۱۳۹۹، با استقبال خیلی خوب شما مواجه شدیم. این بار، سالنمای ۱۴۰۱ را با تیم دیگرگون به‌صورت مشترک بازطراحی کردیم و امیدواریم که موردپسندتان واقع شود.

دربارهٔ آژانس طراحی دیگرگون

آژانس دیزاین دیگرگون، همراهی برای ساخت آیندهٔ سازمان‌هاست. اگر می‌خواهید وارد یک بازار جدید شوید یا جایگاهتان را در بازار بهبود بدهید، دیگرگون، مسیری ساخته تا این استراتژی‌های جدید را در قالب خدمات و محصولات دیجیتال و فیزیکی و تجربیات یکپارچه از داخل سازمان تا مشتری طراحی کنید. دیگرگون متخصص طراحی و همراهی در پیاده‌سازیِ تجربیات یکپارچه است. تجربیاتی که از داخل سازمان تا مشتریان با فرایندهای کلیدی طراحی می‌شوند و آیندهٔ سازمان را می‌سازند.

digargoon.com

دربارهٔ کاربن

کاربن تلاش می‌کند محتوای ناب و ارزش‌آفرین پدید آورد. در کاربن، یک کتاب فقط یک کتاب نیست و سرآغازی برای ماجراجویی است.

karbon.plus

ویژگی‌های سالنمای ۱۴۰۱

روش استفاده از سالنما

ما معتقدیم که روش استفادهٔ درست یا غلطی برای سالنما وجود ندارد و هرکس متناسب با نیازها و سلیقهٔ خود می‌تواند از آن استفاده کند. برای اینکه این کار به بهترین نحو انجام شود، به چند مورد از کاربردهای این سالنما می‌پردازیم:

یکی از کاربردهای سالنمای ۱۴۰۱ می‌تواند برنامه‌ریزی باشد، به این صورت که فعالیت‌هایی که قصد انجامشان را دارید در این سالنما وارد کنید تا در پایان سال بتوانید خود را در سالی که گذشت، تحلیل کنید.

یکی دیگر از کاربردهای این سالنما می‌تواند ثبت وقایع مهم باشد، به این صورت که اتفاقات خوب و اتفاقات بدی را که در طول سال رخ می‌دهد ثبت کنید و در پایان سال به مرور اتفاقاتی که افتاد بپردازید و آنها را بررسی کنید.

کاربرد دیگری که در اینجا می‌خواهیم به آن اشاره کنیم، استفاده از سالنما به‌عنوان ژورنال است. در اینجا به‌جای برنامه‌ریزی برای روزهای خود، برنامه‌های اجراشده در هر روز را ثبت می‌کنید. در این حالت می‌توانید در پایان سال متوجه شوید که تمرکزتان روی چه مواردی بوده است و بیشتر وقتتان صرف انجام چه کارهایی می‌شود.

درنهایت، چیزی که اهمیت دارد این است که از این سالنما به‌شیوه‌ای استفاده کنید که برای شما بیشترین بازدهی را داشته باشد.

این سالنما را به دوستان خود معرفی کنید.

[Sassy_Social_Share]

۱۰۰۰۰روز چیست؟

۱۰۰۰۰روز پروژه‌ای است برای افزایش دانش و آگاهی دربارهٔ ساختن زندگی کاری بهتر. ۱۰۰۰۰روز تلاش می‌کند نتایج تحقیقات علمی و منابع معتبر را در قالب راهنماهایی کاربردی ارائه نماید. موضوعات راهنماها شامل انتخاب شغل و طراحی مسیر شغلی، کار پیدا کردن، بهره‌وری، تغییر شغل و تعامل در محیط کار می‌شود. برای دیدن راهنما‌ها صفحهٔ نخست وب‌سایت را مشاهده نمایید.