دانلود تقویم یک‌صفحه‌ای سال ۱۴۰۰

دسته‌بندی: newsblog

سالنمای کاربردی ۱۴۰۱ طراحی و منتشر شد. از این صفحه می‌توانید دانلود کنید. لینک دانلود تقویم ۱۴۰۰ دیگر فرستاده نمی‌شود.

* برای دریافت لینک دانلود، ایمیل خود را در فرم بالا وارد نمایید. * لینک دانلود ممکن است با تأخیر به ایمیل شما ارسال شود. * حتما فولدر spam ایمیلتان را هم چک کنید.

راهنمای چاپ

* فایل تقویم یک صفحه‌ای 1400 در سایز 70 سانتی‌متر در 50 سانتی‌متر طراحی شده است که می‌توانید با دستگاه پلاتر (در دفاتر فنی و چاپخانه‌ها) چاپ کنید. همین فایل را می‌توانید برای استفاده تیمی در ابعاد بزرگتر (بدون افت کیفیت) یا در ابعاد کوچکتر (مثلا سایز A3 برای استفاده روی میز) چاپ کنید. چاپ در ابعاد کوچکتر از A3 باعث می‌شود نوشته‌ها زیادی ریز شوند و خوانا نخواهند بود. * فایل تقویم فصل به فصل هم اضافه شد که هر فصل روی یک برگه A4 طراحی شده است و می‌توانید با هر پرینتری چاپ کنید.

درباره این تقویم

حدود یک سال پیش تقویم یک صفحه‌ای 1399 را منتشر کردیم که با استقبال زیادی مواجه شد. برای همین امسال نیز تقویم سال 1400 را طراحی کردیم و این تقویم نیز کاملا رایگان است. تقویم 1400 به نسبت تقویم 1399 تمایز رنگی (Contrast) بالاتر، اعدادی خواناتر و چینش خلوت‌تری دارد. با توجه به جزئیات بالا، تقویم صورت سیاه و سفید طراحی شد تا از تداخل رنگ‌ها در چاپ جلوگیری شود. امیدواریم این تقویم کمک کند زمانتان را بهتر مدیریت کنید.

این تقویم را به دوستان خود معرفی کنید.

10000 روز چیست؟

۱۰۰۰۰روز پروژه‌ای است برای افزایش دانش و آگاهی درباره ساختن زندگی کاری بهتر. 10000روز تلاش می‌کند نتایج تحقیقات علمی و منابع معتبر را در قالب راهنماهایی کاربردی ارائه نماید. موضوعات راهنماها شامل انتخاب شغل و طراحی مسیر شغلی، کار پیدا کردن، بهره‌وری، تغییر شغل و تعامل در محیط کار می‌شود. برای دیدن راهنما‌ها صفحه نخست وبسایت را ببینید.